Для користувачівТочка зору

Як вам оновлена Смакота?
 

Зараз на кухні

На даний момент 75 гостей на сайті

Коментарі

RSS
Урочисті заходи: коротка класифікація PDF Друк E-mail
Пообідній чай (Five-o'clock)
Пообідній чай організовують між 16.30 і 17.00 годинами. Запрошення надсилають у письмовому вигляді, проте цілком допустимо запросити усно телефоном. Якщо немає особливих вказівок, то одяг святковий. До чаю подають бутерброди, канапе, булочки, печиво, тістечка, тобто, різноманітні борошняні вироби. 
Ланч (Lunch)
Найчастіше ланч влаштовують між дванадцятою і першою годинами. Це урочистий вид прийому, котрий триває близько півтора години, при чому орієнтовно годину часу гості проводять за столом.
Пікнік (Pique-nique)
Пікнік - це розважальна прогулянка за місто або у парк, тобто відпочинок на лоні природи. Передбачає споживання холодних і гарячих закусок.
Обід (Diner)
Один з найурочистіших видів прийому. Обід починається між 19.30 і 21.00 годинами. Триває такий захід близько 2,5 годин, 1,5 з яких готсі проводять за столом. 
Вечеря (Supper)
Вечерю організовують після вистави, концерту, виставки чи іншої урочистої події. На стіл подають, як правило, лише холодні закуски.
Вечірка в саду (Garden-party)
Такі вечірки є традиційними у Великобританії, проте останнім часом знаходять розповсюдження і у нас. Влаштовується такий захід у парку (звичайно приватному, а не громадському) або великому саду. Організовують буфет, де подають бутерброди, тістечка, холодні закуски тощо. Вбрання святкове, наприклад літня сукня для жінок і костюм для чоловіків. 
Бенкет (Banquet)
Це урочистий обід або вечеря, який влаштовують з нагоди важливих подій, ювілеїв, візиту важливих гостей тощо. Такий прийом передбачає вишукане, урочисте і різноманітне частування. Одяг, звичайно, святковий.
Коктейль (Coctail)
Коктейлі влаштовують, зазвичай, між сімнадцятою і двадцятою годинами. На таких зустрічах панує невимушена, неформальна обстановка. Подають різноманітні напої і легкі закуски.
 
"Смакота" - Всі права застережено.
При використанні матеріалів сайту обов’язкове посилання на smakota.org.ua